.
Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny
20 grudnia 2023 r. w sali GOK w Tarnowcu
odbyło się rozdanie nadród i dyplomów w Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych.
Uczennica naszej szkoły Maja Bonar w kategorii klas
V-VIII zdobyła I miejsce.
Gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów.

