.

Zarząd Stowarzyszenia Oświatowego "Razem w Szkole"

Prezes            Małgorzata Pikuła

W-ce prezes   Nikodem Czech

Sekretarz       Elżbieta Dłuska

Skarbnik        Małgorzata Betlej

Członkowie    Edward Kapała, Edyta Frańczak, Małgorzata Niemiec

  Dla osób pragnących wesprzeć nasze Stowarzyszenie 

podajemy numer konta:
25 8627 1040 2005 7002 7354 0001

 

 

 

 

 Szanowni Państwo,  

          Za nami kolejny rok szkolny. Zaplanowane zadania
i działania na rzecz szkoły i uczniów udało się zrealizować. Trzeba jednak zauważyć, że wiele dało się osiągnąć dzięki ofiarności i zaangażowaniu naszej społeczności. Rada Rodziców chętnie podejmowała się pracy na rzecz naszych uczniów, organizując dla nich imprezy okolicznościowe
i atrakcje. Współuczestniczyła w przygotowaniu szkolnych uroczystości. Rodzice naszych uczniów udzielali się podczas organizacji i przebiegu konkursów, przekazywali dla szkoły wiele potrzebnych artykułów.

        Nasze podziękowania kierujemy też do sponsorów, którzy zasilili konto stowarzyszenia. Dziękujemy za wsparcie finansowe Kołu Gospodyń Wiejskich z Łajsc, państwu Gabrieli i Danielowi Syrkom, państwu Lidii
i Kazimierzowi Dzik, a także sołtysowi- panu Stanisławowi Krzysikowi i Radzie Sołeckiej. Serdeczne podziękowania kierujemy również dla Pana Aleksandra Niezgody
z Jastrzębia Zdroju za wsparcie finansowe naszego stowarzyszenia. Za pomoc materialną jesteśmy wdzięczni panu Robertowi Kowalczykowi, a także prezesowi Konsorcjum Olejów PrzepracowanycOrganizacji Odzysku Opakowań i Olejów S.A. 
z Jedlicza. Panu Marcinowi Machowskiemu z Piotrówki  dziękujemy za pośrednictwo we współpracy naszego stowarzyszenia z Konsorcjum i za przekazanie pomocy materialnych na kwotę prawie 3000 zł. Pamiętamy też o sponsorach anonimowych. 

             Dziękujemy nauczycielom  i wszystkim pracownikom szkoły za pracę i trud włożony w naukę
i wychowanie młodego pokolenia, a także za dbałość
o oprawę szkolnych uroczystości. Uczniom dziękujemy za wytrwałość a wyróżnionym gratulujemy bardzo dobrych wyników.
 

Drogim rodzicom i mieszkańcom Łajsc dziękujemy za współpracę, życzliwość, dobre słowo, za obecność w szkole. Życzymy Państwu  wszelkich sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

                 Zarząd Stowarzyszenia Oświatowego

                     ,,Razem w Szkole”

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo

       Początek Nowego Roku to czas nowych wyzwań, nowych zadań i planów. Jest to również czas życzeń i podziękowań. Wyrazy wdzięczności za ofiarność na rzecz szkoły i życzenia wszystkiego,
co najlepsze, składamy naszym dotychczasowym Darczyńcom. Dziękujemy, że jesteście z nami.
       Serdeczne podziękowania za pomoc finansową składamy również Państwu Honoracie
i Sławomirowi Jakubowskim.
       Dziękujemy serdecznie firmie SPLAST, a życzenia zdrowia
i samych pogodnych dni składamy na ręce Pani Danuty i Tadeusza Sanockich z Jedlicza.
       Składki członkowskie stowarzyszenia są też dużym wkładem finansowym i stanowią cenną pomoc dla szkoły. Wpłat dokonali również rodzice, którzy nie należą do Stowarzyszenia: Pani Ewa Marek, Pani Bogusława Augustyn, Pani Iwona Augustyn i Pan Paweł Opałka. Serdecznie Państwu dziękujemy.
      
Pamiętamy również o tych darczyńcach, którzy prosili
o anonimowość.

       Drodzy Państwo, Wasza postawa i ofiarność wyzwala w nas nie tylko zapał do dalszej pracy na rzecz naszej szkoły, ale daje też poczucie ogromnej odpowiedzialności za powierzone nam funkcje. Przed nami jeszcze wiele pracy. To, co osiągnęliśmy do tej pory, traktujemy jako wspólny sukces i wspólne dobro.
       Życzymy Państwu dobrego Nowego Roku.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Zarząd Stowarzyszenia.

 

 

12 XI 2015 r. został udostępniony do użytku teren rekreacyjny przy Zespole Szkół Niepublicznych w Łajscach. Elementy placu zabaw zostały zakupione dzięki współpracy Zarządu Stowarzyszenia Oświatowego „Razem w Szkole” z wieloma osobami i instytucjami. Dziękujemy za wsparcie naszej inwestycji Radzie Sołeckiej i Sołtysowi wsi Łajsce Stanisławowi Krzysikowi, sponsorom indywidualnym: Lidii i Kazimierzowi Dzik, Janinie i Zdzisławowi Głowackim, Annie i Józefowi Syrkom, Beacie i Bogdanowi Syrek, Gabrieli i Danielowi Syrek. Dzieciom i ich Rodzicom życzymy miłej i bezpiecznej zabawy!

 

Zarząd Stowarzyszenia

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarz

«  czerwiec 2024  »
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930